A 3. Alumni Délutánt 2019. november 29-én rendeztük meg.

A rendezvény központi témája ezúttal a vezetés vagy leadership volt, és a témában kifejezetten jártas alumninkat, Pápai Tamást, a Continental Automotive Hungary Kft. ügyvezető igazgatóját hívtuk meg mint külső előadót, a Gazdaságtudományi Kart pedig Kovács Zoltán professzor képviselte.

Pápai Tamás tapasztalatait, legkedvesebb idézeteit és a legfontosabb vezetői kihívásokat osztotta meg velünk. Kovács tanár úr pedig egyetemi vezetői tapasztalataiból indult ki, jellemezte vezetői stílusát, és kiemelte a csapat szerepét a sikerben.

A kávészünet után az Üzleti Tudásközpontunk vezetői tréningjén vehettek részt egykori hallgatóink, akik lelkesen gondolkodtak a Makkay-Chambers Andrienne által adott feladatokon.

Eddig ez volt a legnagyobb érdeklődésre számot tartó alumni rendezvényünk, és a délutánra vonatkozóan nagyon sok pozitív visszajelzést kaptunk. Köszönjük a részvételt mindenkinek.

Képgaléria itt. >>>